Únor 2010

closer and closer.

14. února 2010 v 22:50 píšu
Oh I love ,oh I love what he does with my lips..

nádherný Valentýn, děcka..
můj první valentýn, kdy jsem někoho měla. Bylo to boží <3 Další růže, které si usuším a pověsím k posteli. Už jich tam mám..
ovšem, jsem přecpaná těch bonbónů z tý srdíčkový bonboniéry.
je mi krásně, mám v hlavě milion srdíček a plán na peckový prázdniny. Ve středu zahulíme. A všechno bude hezký. Hezčí. Nejhezčí.
na středu mám totiž plán
a jeho
a ji a jeho

A je miluju ♥

nenávist

9. února 2010 v 17:50 píšu
Nesnáším bezmoc.
A nesnáším zamindrákované pipiny, co tak akortá uměj kritizovat váš vlastní život a rýpat vám do ňho a přitom s nima ani žádnej kluk nevydrží!
Bože, jděte doprdele, o co vám jde?
Než budete chtít zasahovat do života někomu jinému tak si uspořádejte ten svůj. Grr.

Jinak. Dlouho jsem se tu neukázala. A nemůžu říct, že by mi to chybělo, takže jen stručně. Venku je stále sníh, což mě přivádí k šílenství, existují tady lidi, který bych chtěla uškrtit, což mě taktéž přivádí k šílenství. Moje vlasy jsou zase červené, což mě velmi těší <3
Příští tejden do Ovy s J. pro ty další conversky a do kina. Matinka mě podarovala dvěma tisícovkama --> nechápu!! takže jsem nejvíc šťastná a můžu si koupit ještě nějaké hadry, oujé :)

A přestanu kouřit. Aspoň dočasně. Kvůli tomu tuberáckýmu kašli.
A blonďáci s modrejma očima jsou frajeři, bejbe.

a tak je mi fajn*

5. února 2010 v 7:38 píšu
i když ležím zahrabaná pod hromadou kapesníků jako v tý reklamě na Olynth je mi výžně docela fajn. Asi by bylo lepší, kdybych neměla tak odřenej nos a mluvila normálně a ne takovým tím divným hlasem, co máte když jste nemocní. Ale na druhou stranu jsem se vyhla několika písemkám na kterých bych si s mojí "přípravou" asi stejně nabila držku:D
Ne, tento týden jsem si udělala takovej svůj osobní protest proti učení. Je týden po vysvědčení, nemuseli by takhle vyšilovat. A já se učit nebudu :D
možná příští týden.

Slíbila jsem babičce, že za ní pojedu. Mám ji děsně ráda a vídáme se jak to jde. Takže pojedu dneska dopoledne a vrátím se zítra večer :)

můj milý se včera projevil opět jako to nejlepší, co mě potkalo. Přišel s čokoládou, řekl mi, že mi to strašně sluší i když jsem měla oteklé oči a tak (však víte jak vypadá člověk s rýmečkou) a strávil se mnou odpoledne u dvou dílů HP.

jak se máte vy?:)*

I've been in the hell

3. února 2010 v 15:07 píšu
Mám chuť utéct. Vyřvat to ze sebe. Anglicky, španělsky, jakkoli. Hlavně nahlas. Zřetelně. A všechno. Protože už je to potřeba. Očividně. Nepochybně. Nemám chuť ho vidět, nemám chuť na kafe, nemám chuť poslouchat ten můj zasraný vnitřní hlas, který to s ním chce všechno skončit. Chci, aby to bylo zase pohádkové, abych se přestala nudit a věděla, co říct. Abych ztratila pocit, že to, že je se mnou, je jeho povinnost. Abych si ho zase začala vážit. Ale může si za to sám. Zahrnul mě láskou, dárkama, vším. A stejně je to teď jen takové polovičaté. Snažil se udržet si mě slovy, činy...
A já tu teď sedím a nejradši bych mu za to vynadala. Dá se někomu, koho máte rádi vynadat za to, že vám stokrát řekl, že vás má rád?
a já ho k tomu všemu kurva ještě taky miluju.


sorry for the expletives, darlings...
I love you*

I'm so ugly

2. února 2010 v 19:16 píšu
I like it - I'm not gonna crack
I miss you - I'm not gonna crack
I love you - I'm not gonna crack
I kill you - I'm not gonna crack

(Nirvana - Lithium)

Občas mám problém se sama v sobě najít. Bez pomoci ostatních v sobě najít to, co chci. Ale ono to vlastně asi není tak důležité, vědět co chceme. Prostě se pokaždé něco stane a člověk si může říct, sakra to bylo dobrý, to jsem chtěl...

Doléhá na mě únava. Protože nemůžu spát. Posledních pár dnů jedu na práškách, ale už to nechci přehánět. Nechci si navyknout na to, že mi k usnutí bude dopomáhat nějaká chemie. Nejsem schopná napsat optimistický článek, je mi divně, těžko, černobíle.

Červená se míchá s modrou, ale fialová nikde, slunko neodežene sníh ani kdyby chtělo.
A lidi se nesnažej přestat s drogama.

I love you - I'm not gonna crack.