Březen 2010

a tak.

19. března 2010 v 20:20
necítím se tady. kdo chcete novou adresu, napište maila :)

jednou

14. března 2010 v 19:43 píšu
jednou budu mít obrovské podpatky, budu mít obrovskou šatnu a kopec slunečních brýlí. Budu jíst zdravě a budu mít na zahradě bazén. Budu mít skvělou práci a budu se pořád vídat s mojima úžasnýma holkama ♥ A budu zpívat a na klavír mi k tomu bude hrát ON, ten, který mi může stokrát říct, že jsem hrozná, ten, se kterým je všechno nádherné, ten, který mi říká, že vypadám jako modelka, ten, který má prostě nejlepší břicho, ten, který se nejlíp objímá, ten, který má nejlepší vlasy, ten, na kterého se pokaždé těším jako na nikoho jiného, ten, který je ten nejlepší člověk na světě, ten, který mě drží nad zemí, ten, se kterým mi je jako v pohádce, ten, který o mě ví všechno, ten kterého miluju**

a chci to vyřvat do světa, protože on je moje štěstí..

omg, I'm so cool!

12. března 2010 v 19:20 píšu
fakt mě neberte vážně - je pátek, tak se cítím trochu použitě, však to znáte :)
dneska to ve škole ušlo, kromě toho, že jsme měli jak kreténi zase na sedm a nikdo tu fyziku nepobral. no dobře, tak jsem ji nepobrala já a pár spřízněných. ale co, je mi jedno, jak vznikají hvězdy. vám ne?:D

mluvila jsem s L. Nazval mě ideální holkou. Kdyby to byla pravda, tak se nesměju, ale takhle jsem se málem udusila Brumíkem.

na víkend mám hromadu učení. a tou hromadou myslím fakt hromadu hustě popsaných listů. no fakt hustě, děják, ne.

sjíždím si to all or nothing a je mi fajn. přežila jsem další týden ve škole, což mě neskonale těší. čím dál víc lidí mi říká, že skvěle zpívám. nemyslím si, že je můj zpěv nějak závratný, ale sbormistr si mě přece tak děsně oblíbil a říká to fakt hodně lidí. marně se červenám když mě chtěj dotlačit do dalšího ročníku superstar. v hloubi duše mám zaklíněnou představu toho, jak stojím v keckách na prknech, který znamenají svět.

hňa.

10. března 2010 v 19:12 píšu
zdravím, drazí.
s tím S. to bylo včera fakt moc fajn. Dlouho jsem se tak nezasmála. Na to, že ho znám téměř čtyři roky, několikrát jsme spolu byli venku, několikrát jsem byla u něj doma a skoro denně spolu chodíme do školy, se mi zdá, že jsme se pořádně poznali až včera. a jsem za to děsně ráda. protože je to strašně chytrej kluk. a milej. a když jsem včera padala z toho snakeboardu tak mě chytal. hňa :P
ne, nebudu to rozvádět, bylo to fakt skvělý:)

děsně mě bolí ruce. zajebaná tělocvikářka, nutila nás do hrazdy. ale což, aspoň mě za ten výmyk pochválila ^^

ve škole pohoda. dneska nic. o prázdninách asi pojedu s mojí milou milovanou na tábor, němůžu se dočkat i když je to fakt až za dlouho:)

btw. vážně jsem nevěděla, že má tak hezký oči. můžete mi závidět, že mám kamaráda s tak hezkýma očima :D

its time to say hello again

8. března 2010 v 21:06 píšu
yesterday I felt little bit sick but now I think Im okay. Im listening to The Subways all the time, cause they are fuckin great, Im sure you know them..

Im still in love, maybe more and more. tomorrow Ill go skateboarding with my dear S. Hes so lovely but I dont want to talk about it. Cause Im still with J. and Im happy or I just think that I am.

Now everything is full of happiness and laughing, Im feeling really good. School results are more than great.
Im singing in lessons and teachers dont care about it. Just my chemistry teacher is still smiling at me :)

Have a nice time, chicks ;)
and sorry about the mistakes but Im okay cause I dont know about any ;P