píšu

to dnešní datum mě děsí

16. srpna 2010 v 22:11
už jen 14 dní do konce prázdnin? tak to je hodně blbý joke ://

dreams

14. srpna 2010 v 22:55 | *
Včerejšek byl boží. vyprávějte mi něco o pátku třináctého - nenávidím tuhle pověru. vlastně proto, že tyhle zvláštně vyjímečné dny bývají ty nejlepší a nejkouzelnější.

když se zasteskne

12. srpna 2010 v 22:21
chtělo to pročíst si komentáře, zavzpomínat, že to tady bylo vlastně fajn a připomenout si ten design, který se mi tehdy zatraceně líbil :D

co říct? 
snad jen, že jsem tady zpátky. trochu jiná než dřív, pořád stejně plná života, pořád stejně vyčerpaná, prostě pořád já. 

a co je s váma? :)

jednou

14. března 2010 v 19:43
jednou budu mít obrovské podpatky, budu mít obrovskou šatnu a kopec slunečních brýlí. Budu jíst zdravě a budu mít na zahradě bazén. Budu mít skvělou práci a budu se pořád vídat s mojima úžasnýma holkama ♥ A budu zpívat a na klavír mi k tomu bude hrát ON, ten, který mi může stokrát říct, že jsem hrozná, ten, se kterým je všechno nádherné, ten, který mi říká, že vypadám jako modelka, ten, který má prostě nejlepší břicho, ten, který se nejlíp objímá, ten, který má nejlepší vlasy, ten, na kterého se pokaždé těším jako na nikoho jiného, ten, který je ten nejlepší člověk na světě, ten, který mě drží nad zemí, ten, se kterým mi je jako v pohádce, ten, který o mě ví všechno, ten kterého miluju**

a chci to vyřvat do světa, protože on je moje štěstí..

omg, I'm so cool!

12. března 2010 v 19:20
fakt mě neberte vážně - je pátek, tak se cítím trochu použitě, však to znáte :)
dneska to ve škole ušlo, kromě toho, že jsme měli jak kreténi zase na sedm a nikdo tu fyziku nepobral. no dobře, tak jsem ji nepobrala já a pár spřízněných. ale co, je mi jedno, jak vznikají hvězdy. vám ne?:D

mluvila jsem s L. Nazval mě ideální holkou. Kdyby to byla pravda, tak se nesměju, ale takhle jsem se málem udusila Brumíkem.

na víkend mám hromadu učení. a tou hromadou myslím fakt hromadu hustě popsaných listů. no fakt hustě, děják, ne.

sjíždím si to all or nothing a je mi fajn. přežila jsem další týden ve škole, což mě neskonale těší. čím dál víc lidí mi říká, že skvěle zpívám. nemyslím si, že je můj zpěv nějak závratný, ale sbormistr si mě přece tak děsně oblíbil a říká to fakt hodně lidí. marně se červenám když mě chtěj dotlačit do dalšího ročníku superstar. v hloubi duše mám zaklíněnou představu toho, jak stojím v keckách na prknech, který znamenají svět.

hňa.

10. března 2010 v 19:12
zdravím, drazí.
s tím S. to bylo včera fakt moc fajn. Dlouho jsem se tak nezasmála. Na to, že ho znám téměř čtyři roky, několikrát jsme spolu byli venku, několikrát jsem byla u něj doma a skoro denně spolu chodíme do školy, se mi zdá, že jsme se pořádně poznali až včera. a jsem za to děsně ráda. protože je to strašně chytrej kluk. a milej. a když jsem včera padala z toho snakeboardu tak mě chytal. hňa :P
ne, nebudu to rozvádět, bylo to fakt skvělý:)

děsně mě bolí ruce. zajebaná tělocvikářka, nutila nás do hrazdy. ale což, aspoň mě za ten výmyk pochválila ^^

ve škole pohoda. dneska nic. o prázdninách asi pojedu s mojí milou milovanou na tábor, němůžu se dočkat i když je to fakt až za dlouho:)

btw. vážně jsem nevěděla, že má tak hezký oči. můžete mi závidět, že mám kamaráda s tak hezkýma očima :D

its time to say hello again

8. března 2010 v 21:06
yesterday I felt little bit sick but now I think Im okay. Im listening to The Subways all the time, cause they are fuckin great, Im sure you know them..

Im still in love, maybe more and more. tomorrow Ill go skateboarding with my dear S. Hes so lovely but I dont want to talk about it. Cause Im still with J. and Im happy or I just think that I am.

Now everything is full of happiness and laughing, Im feeling really good. School results are more than great.
Im singing in lessons and teachers dont care about it. Just my chemistry teacher is still smiling at me :)

Have a nice time, chicks ;)
and sorry about the mistakes but Im okay cause I dont know about any ;P

closer and closer.

14. února 2010 v 22:50
Oh I love ,oh I love what he does with my lips..

nádherný Valentýn, děcka..
můj první valentýn, kdy jsem někoho měla. Bylo to boží <3 Další růže, které si usuším a pověsím k posteli. Už jich tam mám..
ovšem, jsem přecpaná těch bonbónů z tý srdíčkový bonboniéry.
je mi krásně, mám v hlavě milion srdíček a plán na peckový prázdniny. Ve středu zahulíme. A všechno bude hezký. Hezčí. Nejhezčí.
na středu mám totiž plán
a jeho
a ji a jeho

A je miluju ♥

nenávist

9. února 2010 v 17:50
Nesnáším bezmoc.
A nesnáším zamindrákované pipiny, co tak akortá uměj kritizovat váš vlastní život a rýpat vám do ňho a přitom s nima ani žádnej kluk nevydrží!
Bože, jděte doprdele, o co vám jde?
Než budete chtít zasahovat do života někomu jinému tak si uspořádejte ten svůj. Grr.

Jinak. Dlouho jsem se tu neukázala. A nemůžu říct, že by mi to chybělo, takže jen stručně. Venku je stále sníh, což mě přivádí k šílenství, existují tady lidi, který bych chtěla uškrtit, což mě taktéž přivádí k šílenství. Moje vlasy jsou zase červené, což mě velmi těší <3
Příští tejden do Ovy s J. pro ty další conversky a do kina. Matinka mě podarovala dvěma tisícovkama --> nechápu!! takže jsem nejvíc šťastná a můžu si koupit ještě nějaké hadry, oujé :)

A přestanu kouřit. Aspoň dočasně. Kvůli tomu tuberáckýmu kašli.
A blonďáci s modrejma očima jsou frajeři, bejbe.

a tak je mi fajn*

5. února 2010 v 7:38
i když ležím zahrabaná pod hromadou kapesníků jako v tý reklamě na Olynth je mi výžně docela fajn. Asi by bylo lepší, kdybych neměla tak odřenej nos a mluvila normálně a ne takovým tím divným hlasem, co máte když jste nemocní. Ale na druhou stranu jsem se vyhla několika písemkám na kterých bych si s mojí "přípravou" asi stejně nabila držku:D
Ne, tento týden jsem si udělala takovej svůj osobní protest proti učení. Je týden po vysvědčení, nemuseli by takhle vyšilovat. A já se učit nebudu :D
možná příští týden.

Slíbila jsem babičce, že za ní pojedu. Mám ji děsně ráda a vídáme se jak to jde. Takže pojedu dneska dopoledne a vrátím se zítra večer :)

můj milý se včera projevil opět jako to nejlepší, co mě potkalo. Přišel s čokoládou, řekl mi, že mi to strašně sluší i když jsem měla oteklé oči a tak (však víte jak vypadá člověk s rýmečkou) a strávil se mnou odpoledne u dvou dílů HP.

jak se máte vy?:)*
 
 

Reklama